Naujienos

EHU programa „Žiniasklaida ir komunikacija“ akredituota septyneriems metams

Studijų kokybės ir vertinimo centras septyneriems metams akreditavo Europos Humanitarinio universtiteto programą „Žiniasklaida ir komunikacija“. Ši akreditacija patvirtina programos kokybę ir įsipareigojimą rengti studentus sėkmingai karjerai komunikacijos srityje.

Studijų kokybės vertinimo centras atlieka studijų programų vertinimą, siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus aukštų standartų reikalavimus. Akreditavimo procese vertinami tokie kriterijai kaip programos studijų turinys ir rezultatai, organizacijos ištekliai studijoms organizuoti, studentų pasiekimai bei užimtumas pan.

Programa „Žiniasklaida ir komunikacija“ rengia aukštos kvalifikacijos žiniasklaidos ir komunikacijos srities specialistus (žurnalistus, viešųjų ryšių specialistus, žiniasklaidos vadybininkus, prodiuserius, audiovizualinės produkcijos specialistus, naujosios medijos srities tyrėjus, vizualinės kultūros ir kūrybinių industrijų atstovus). Studentai gauna ne tik teorinių žinių, tačiau ir praktinių profesinių kompetencijų, atitinkančių šiuolaikinius švietimo standartus, dinamišką naujų komunikacijos technologijų raidą bei pasaulines žiniasklaidos rinkos tendencijas. Programos absolventai gali tęsti studijas EHU ir kituose Lietuvos bei užsienio universitetuose, siūlančiuose magistrantūros studijų programas anglų, rusų ar kitomis kalbomis. „Žiniasklaidos ir komunikacijų“ diplomas yra pripažįstamas visoje Europos Sąjungoje.

Plačiau apie programą skaitykite: https://en.ehu.lt/studies/media-and-communication/

Atgal