Vieta Vilniuje

Mokomasis korpusas ir administracija

EHU mokomasis korpusas Vilniuje yra įsikūręs viename pastate kartu su Mykolo Romerio universitetu. Šis mokomasis korpusas, įsikūręs patogiai pasiekiamame prestižiniame Antakalnio rajone, apsuptas miškų ir išskirtinės aplinkos, yra puiki vieta ne tik įdomioms studijoms, bet ir ramiems apmąstymams. Vykdydama įsipareigojimą remti EHU, Lietuvos Vyriausybė parūpino universitetui šias patalpas nemokamai.

Kaip surasti kelią iki EHU mokomojo korpuso ir administracinio pastato?

EHU pagrindinis mokomasis korpusas yra įsikūręs Valakupių g. 5, Vilniuje.

EHU administracinis korpusas ir Vokietijos tyrimų centras yra įsikūrę Tauro g. 12, Vilniuje.

Kaip atvykti iki mokomojo korpuso viešuoju transportu:

  1. Iš Vilniaus centro – troleibusais Nr. 2 (išvyksta iš stotelės „Geležinkelio stotis“), Nr. 14 ar 19, arba autobusu Nr. 4G, vykite iki stotelės „Nemenčinės plentas“, pereikite į kitą gatvės pusę ir eikite taku per parką.
  2. Iš Vilniaus centro – troleibusu Nr. 4, vykite iki stotelės „Antakalnio žiedas“, eikite taku per parką.
  3. Iš Žirmūnų rajono – troleibusu Nr. 21, vykite iki stotelės „Nemenčinės plentas“, pereikite į kitą gatvės pusę ir eikite taku per parką.
  4. Iš Vilniaus centro arba nuo Pramogų arenos – troleibusu Nr. 10, vykite iki stotelės „Lizdeikos“, užlipkite laiptais ir pereikite į kitą gatvės pusę.
  5. Nuo prekybos centro „Akropolis“ arba Pramogų arenos – autobusu Nr. 5G, vykite iki stotelės „Lizdeikos“, užlipkite laiptais ir pereikite į kitą gatvės pusę.
  6. Nuo Saulėtekio studentų miestelio – troleibusais Nr. 2, 14, 19 ar 21 arba autobusais Nr. 18, 38, vykite iki stotelės „Nemenčinės plentas“ ir eikite taku per parką.
  7. Nuo Saulėtekio studentų miestelio – troleibusu Nr. 10 arba autobusu Nr. 5G, vykite iki stotelės „Lizdeikos“.

Daugiau informacijos apie viešąjį transportą rasite čia.