Vieši renginiai

EHU vieši pokalbiai

EHU viešų pokalbių ciklas – tai atviros diskusijos šių dienų aktualiais klausimais su savo sričių lyderiais iš viso pasaulio apie tai, kaip filosofinės idėjos gali būti pritaikomos sprendžiant aktualius klausimus. EHU viešų pokalbių ciklą remia Novotel Vilnius Centre.

Colloquium Vilnense

Colloquium Vilnense – tai EHU Vokiečių studijų centro ir VU Istorijos fakulteto organizuojamos tarpdisciplininės diskusijos su kolegomis iš Vokietijos, Baltarusijos, Lietuvos ir kitų šalių. Šį semestrą diskusijų metų bus gvildenama atminties tema ir tai, kaip socialinės grupės sukurdamos bendros ateities viziją projektuoja ją praeičiai, sukurdami istorijos, paveldo ir atminties interpretacijas.

Artes Liberales

Artes Liberales – tai kasmetinė Baltarusijos sostinėje Minske vykstanti programa, kuria siekiama atkreipti dėmesį į liberaliųjų menų išsilavinimo svarbą kuriant kūrybingą ir pilietinę visuomenę. Programos metu vyksta interaktyvios diskusijos, filmų, knygų, menininkų darbų pristatymai, parodos ir kitos iniciatyvos.

Mokslinės konferencijos

EHU nuolat rengiamos tarptautinės mokslinės konferencijos, pritraukiančios studentus ir akademikus iš viso regiono. Apie artimiausias konferencijas skaitykite mūsų angliškoje arba rusiškoje svetainės versijose.

Nuolat atnaujinamą artimiausių renginių kalendorių rasite angliškoje ir rusiškoje svetainės versijose.

Šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai. Atsiprašome už nepatogumus.